Popraskané päty? Konečne som našla rýchle a účinné riešenie.

Asi väčšina z nás má problém s popraskanými pätami. Aj ja som sa s týmto problémom stretla a dlho bojovala. Vyskúšala som už asi všetko. Od pedikúry, ktorá síce zabrala, ale nie na dlhú dobu, až po rôzne krémy, domáce zlepšováky a drahé prístroje, ktoré nezaberali vôbec. No dnes som spokojná, lebo som konečne našla to, čo u mňa naozaj funguje.

Kúpila som si Parasoftin – exfoliačné ponožky. Natrafila som na ne v lekárni a bežne stoja od 5,50 €, čo je určite menej nákladné, ako chodiť neustále na pedikúru. Navyše som to zvládla v pohodlí svojho domova.  Nemusela som okrem návštevy lekárne už nikam opakovane chodiť, vybavovať a čakať na termíny a zabezpečiť si stráženie detí. Jednoducho to bolo pre mňa oveľa jednoduchšie :)

Parasoftin obsahuje účinné látky, ktoré prenikajú do hornej vrstvy pokožky chodidiel, zjemňujú a odstraňujú pozostatky odumretej a poškodenej kože.

Použitie je nasledovné:

  • pred použitím si treba odlakovať nechty

  • obujete si ponožky, do ktorých nalejete tekutinu, na ne je vhodné si dať ešte tenké bavlnené ponožky

  • necháte pôsobiť 60-90 minút

  • umyjete chodidlá vodou a mydlom

socks-feet-pajamas-table-85842jpeg

Už po prvom použití boli moje chodidlá jemné, hydratované a popraskaná koža sa odlúpila. Ten pocit je na nezaplatenie. Odporúčam všetkým, ktorí tiež skúsili všetko možné a bez uspokojivých výsledkov. Verím, že budete nadšené rovnako ako ja.

Lenka