Skúsenosť s e-shopom patpat.com

Aj Vám sa páčia rovnaké outfity pre mamu a dcéru? Tak potom viete, že je problém natrafiť na také oblečenie v obchodoch  a ponuka v slovenských e-shopoch nie je takmer žiadna. Keď som natrafila na reklamu e-shopu patpat.com, ktorý takéto oblečenie ponúka, neváhala som si prezrieť ich stránky.  Bolo mi hneď jasné, že ide o čínsky obchod. Recenzie obchodu neboli jednotné, tak som vyskúšala objednať sama.
Doba dodania bola 3 týždne. Zásielka sa dala sledovať. 
Objednala som si plavky pre mňa a dcérku. Kvalita plaviek je skvelá, sú podšité a plavky pre dospelých sú s vypchávkami. Problém je, že napriek tomu, že som si objednávala rovnaké čísla, veľkosti prišli rôzne. Na obrázku sú plavky objednané vo veľkosti 6-7 rokov, reálne sú ružové plavky väčšie asi o tri čísla, tie čierne sedia. 
20180606_195928jpg
Detské plavky , obidvoje objednané vo veľkosti 6-7 rokov

Prekríženie na chrbte však spôsobuje to, že plavky odstávajú, ale to sa dá pri detských plavkách ešte odpustiť. 20180606_195813jpg
Prekríženie na detských plavkách ťahá látku a plavky potom nepekne odstávajú

Plavky pre dospelých vo veľkosti S vyzerajú na prvý pohľad rovnaké, ale ružové sú o asi o číslo menšie a strih vôbec nesedí na postavu. Obávam sa, že by nepomohlo ani objednať o číslo väčšie plavky, pretože by boli už príliš široké. Čierne by mohli byť viac vykrojené, ale veľkosťou sa tentokrát celkom trafili. 
20180606_200005jpg
Plavky pre dospelých

20180606_195739jpg
Kvalita plaviek je na prvý pohľad skvelá

Úspešnosť nákupu je 50 %, takže za mňa e-shop patpat.com neodporúčam. Radšej nakupujte s možnosťou vyskúšania a vrátenia tovaru. Nedajte sa zlákať peknými fotkami a nemíňajte zbytočne :-) 

Ešte doplním, že po opraní plaviek v 30 °C vode, na bielych písmenách a podšívke ostali žlté fľaky. Čiže prvý dojem z dobrej kvality nebol správny. 

Tinka