Kto vlastne sme?


Život na materskej dovolenke zmení fungovanie každej ženy. A nebolo to výnimkou ani u nás. 

Ahoj, dovoľ nám predstaviť sa. Náš "celok" sa skladá z troch jedinečných mamičiek. Naše životné príbehy sa stretli ešte na strednej škole, keď sme navštevovali gymnázium na Orave. Dnes je každá z nás v inom kúte Slovenska, no napriek tomu stále držíme spolu za každých okolností. Sme jedna pre druhú oporou a neváhame prejsť pol krajiny, keď niektorá potrebuje pomoc alebo keď sa spolu vyberieme za dobrodružstvom :-) 

Lenka je mamičkou dvoch školopovinných huncútov. Je energická a temperamentná trénerka, učiteľka a majsterka Slovenska v kolkoch. Zaujíma sa o všetko, čo práve zaujíma jej dvoch úžasných drobcov Alexka a Daliborka. Je veľmi komunikatívna a ambiciózna takže svojou šikovnosťou a odhodlanosťou dokáže vybaviť aj nemožné :) Ako jediná zostala zatiaľ verná rodnej Orave. Miluje dobrodružstvo a jej vášňou je kozmetika. 

Tinka sa stará o svoje tri najväčšie lásky: Ninku, Danielka a Michaelka. Navonok nežnú osobnosť kompenzuje svojimi technickými vedomosťami a zručnosťami. Jej schopnosť dokonalého multitaskingu jej môžu všetci závidieť  :) Pôsobí v Prievidzi, kde sa venuje manažovaniu rodinnej reštaurácie, e-shopu a okrajovo tvorbe webových stránok. Má rada fotografovanie a dúfa, že sa tejto záľube bude môcť neskôr naplno venovať a výsledky využiť na blogu :-) 

Zuzka je treťou maminou na plný úväzok. Jej malý synček Miško ju každý deň dokáže neuveriteľne inšpirovať. Je hnacím motorom projektu 3mamy.sk. Jej vášňou je písanie, online marketing a všetko čo je spojené so zdravým životným štýlom a dizajnom. Po štúdiu na vysokej škole sa usídlila v Bratislave, kde pracovala pred nástupom na materskú dovolenku v biznis sfére. Drží sa myšlienky, že žiť je úžasné, ak človek robí to, čo ho baví  :) 

Ak ste sa našli aspoň malou mierou v niektorej z nás troch, veríme, že vás naše príbehy, skúsenosti, rady a nápady inšpirujú a posunú ďalej tam, kam túžite ísť.

Príjemné čítanie  ;)

Ak by ste mali akékoľvek otázky, nápady, námety, tak nás neváhajte kontaktovať. Budeme sa tešiť na Vaše správy. Kontaktujte nás